0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.Portal

Bastisje në Çegran, gjendet drogë dhe arrestohen dy persona

Nëpunës policor nga SPB e Tetovës sot kanë kryer bastisje në shtëpinë dhe hapësirat ndihmëse te personi A.B (32) nga fshati Çegran ku kanë gjetur lëndë pluhur, peshore digjitale dhe thikë.

Back to top button
Close
Close