0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Bashkëpunimi në Mbrojtje midis Maqedonisë e Veriut dhe Sllovenisë po merr intensitet të ri si aleatë të NATO-s

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sekerinska sot ka realizuar takim me homologun e saj slloven, Matej Tonin i cili në kuadër të vizitës shtetërore të presidentit të Sllovenisë, Borut Pahor qëndron për vizitë zyrtare në vendin tonë.

Back to top button
Close
Close