0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalEkonomi

Bashkëpunimi energjetik rajonal në fokus të vizitës së zëvendës kryeministrave Bytyqi dhe Nikollovski dhe ministrit Bekteshi në Selanik

Zëvendës kryeministrat për çështje ekonomike, koordinim të resoreve ekonomike dhe investime, Fatmir Bytyqi dhe për luftë kundër korrupsionit, zhvillimit të qëndrueshëm dhe resurseve njerëzore, Lupço Nikollovski dhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, sot në Selanik morën pjesë në tryezën e rrumbullakët me temë "Siguria dhe bashkëpunimi energjetik rajonal".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close