0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

Барселона и Ефес за трофејот во Евролигата

Шпанскиот тим во драматичен натпревар го совлада синоќа италијански Армани со 84:82, а победничкиот кош на 0.8 секунди пред крајот го постигна Кори Хигинс.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close