0_Sport,PortalFutboll

Barcelona dëshiron të nënshkruajë me Hallandin verën e vitit 2022 në mënyrë që të mos paguajnë 190 milionë euro

Përfaqësuesit e Barcelonës u takuan me Mino Rajola, agjent i sulmuesit të Borusia Dortmund, Erling Halland dhe babanë e futbollistit, Alf-Inge Halland.

Back to top button
Close
Close