0_Web_AktualeKronikëKronikë.PortalShkup

Bar-kafeja “Intermeco” heq plombën dhe vazhdon me punën, Bogdanoviq paralajmëron padi penale

Bar-kafeja "Intermeco" dje ka vazhduar të punojë, edhe pse pati ndalesë 30-ditore për punë. Këtë e zbuloi kryetari i Komunës Qendër, Sasha Bogdanoviq në profilin e tij në fejsbuk dhe paralajmëroi padi penale pas marrjes së procesverbalëve.

Back to top button
Close
Close