0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Ballkani Perëndimor një nga gjashtë prioritetet e Bajdenit

Ndër prioritetet e politikës së jashtme të administratës së re amerikane është Ballkani Perëndimor, u theksua në bisedën telefonike midis presidentit të SHBA-së, Xho Bajden dhe kancelares gjermane Angela Merkel.

Back to top button
Close
Close