БалканДописници Свет

Балканскиот форум на главни обвинители е против притисок врз нивната работа

Според учесниците на форумот, притисокот против независноста на обвинителите е неприфатлив.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close