BotëBotë.Portal

Baku: Armenia granaton dy zona përgjatë Nagorno Karabahut

Ministria e Mbrojtjes së Azerbejxhanit sot kumtoi se Armenia i ka granatuar zonat  Tatar dhe Agdam në afërsi të Nagorno Karabahut.

Back to top button
Close
Close