0_Магазин.ПорталЗанимливости

Бакингемската палата со коментар за мемоарите на принцот Хари

Имено, претставник оттаму за „Пипл“ вели дека принцот неодамна зборувал приватно со кралското семејство за објавувањето на книгата, додавајќи дека тој нема да добие дозвола од палатата за проектот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close