0_Магазин.ПорталСцена

Бакингемската палата негира дека го промениле името на Арчи во изводот за родени

Бакингемска палата е во спор со канцеларијата на Меган Маркл, откако високо избрани извори од палатата изјавија за „Дејли Бист“ дека всушност името на Арчи, синот на Маркл во изводот за родени е сменето од нејзината канцеларија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close