0_Web_Ballina - SllajderEvropëSvet.Slajder

Bajdeni në takim me liderët e BE-së

– Presidenti amerikan Xho Bajden sot do të takohet me liderët e Bashkimit Evropian në përpjekje që të rinovohen marrëdhëniet bilaterale dhe të arrihet armëpushim në luftën tregtare dhe kontestin 17 vjeçar rreth subvencioneve për prodhuesit e aeroplanëve.

Back to top button
Close
Close