BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Bajden votoi në Delaver së bashku me gruan e tij

Kandidati demokrat për president Xho Bajden dhe gruaja e tij Xhill votuan sot në zgjedhjet, duke iu bashkuar 74 milion amerikanëve që shfrytëzuan votimin e parakohshëm.

Back to top button
Close
Close