BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Bajden: Të dhënat për punësimin janë të zymta, ndihmë tani dhe në janar

Presidenti i sapozgjedhur amerikan, Xho Bajden sot deklaroi se raporti i nëntorit për punësim në SHBA e thekson nevojën për masa urgjente dhe miratimin e korona-masave, por që çdo pako e miratuar nga Kongresi nuk do të jetë e mjaftueshme tani dhe se në janar do të kërkohet një pako shtesë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close