0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Bajden: Marrëdhëniet amerikano-ruse duhet të jenë stabile dhe të parashikueshme

Marrëdhëniet amerikano-ruse duhet të jenë stabile dhe të parashikueshme. Këtë e deklaroi presidenti amerikan Xho Bajden në konferencë për shtyp pas samitit mes tij dhe presidentit rus, Vlladimir Putin.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close