BotëBotë.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Bajden këtë javë në ofensivë në shtetet republikane, Tramp fokusohet në vatrat e vjetra

Kandidati presidencial demokrat, Xho Bajden këtë javë ka mitingje në shtetet tipike republikane Xhorxhia dhe Ajova. Presidenti aktual Donald Tramp, megjithatë shkon në Minesota dhe Nevada, njofton korrespondenti i MIA-s nga Uashingtoni.

Back to top button
Close
Close