0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Bajden kërkoi vlerësim për kërcënimin nga ekstremizmi i dhunshëm në SHBA

Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden, kërkoi nga shërbimet e sigurisë dhe zbuluese ta hetojnë kërcënimin nga ekstremizmi i dhunshëm në SHBA, kumtoi Shtëpia e Bardhë, pasi një turmë e demonstruesve, të cilët e kanë përkrahur presidentin Donald Tramp me dhunë kanë hyrë në Kapitoll Hill në Uashington.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close