0_Web_AktualeBotëBotë.PortalKorrespondentë Botë

Bajden dhe Harris i prezantuan njerëzit e parë të Administratës së re në SHBA (video)

Presidenti i sapozgjedhur amerikan Xho Bajden paraqiti sot emërimet për anëtarët e parë të Kabinetit të tij, që përfshijnë ish-zëvendës sekretarin e Shtetit, Entony Blinken në krye të Departamentit të Shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close