0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Баерн подготвува 50 милиони евра за Хакими

Германскиот фудбалски шампион Баерн Минхен е заинересиран да ги засили своите редови за новата сезона со Ашраф Хакими и подготвен е да издвои 50 милиони евра за услугите на дефанзивецот на Интер.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close