0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Баерн го отпушти тренерот Ковач

Германскиот фудбалски шампион Баерн Минхен на својата официјална веб-страница објави дека ја прекинува соработката со тренерот Нико Ковач.

Back to top button
Close
Close