0_Magazinë.PortalKuriozitete

Babai i Lejdi Gagës ka kërkuar 50.000 dollarë përmes donacioneve në internet

Babai i këngëtares së njohur Lejdi Gaga është kritikuar ashpër nga publiku pasi që në internet ka filluar të kërkojë para për pagat e të punësuarve të tij.

Los Anxhelos, 1 prill 2020 (MIA) – Babai i këngëtares së njohur Lejdi Gaga është kritikuar ashpër nga publiku pasi që në internet ka filluar të kërkojë para për pagat e të punësuarve të tij.

Përkatësisht, Xho Xhermanota, së bashku me vajzën e tij është pronar i një restoranti, kështu që ekziston një rrezik i madh nga dhjetëra pushime nga puna për shkak të krizës së virusit. Prandaj, ai bëri një urdhër në faqen “Gou-fand-mi” dedikuar për mbledhjen e kontributeve financiare dhe donacioneve.

Lejdi Gaga, emri i vërtetë i të cilës është Stefanie Xhermanota, sipas një burimi që preferon të mbetet anonim, “nuk e kishte idenë” që babai i saj kërkoi publikisht 50,000 dollarë, shkruan “Dejli Mejl”.

Xho e ndau urdhrin e tij në Tuiter, por postimi tani është fshirë. ls/fab

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close