Svet.SlajderСветСвет.Портал

Бајден: Задоволен сум што ни дозволија транзиција на власта

Новоизбраниот претседател на САД, Џо Бајден изјави дека е задоволен што на неговата администрација официјално и е дозволено да почне пренос на власта во процесот на формирање на нова влада

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close