Svet.SlajderСвет

Бајден вети дека неговата администрација ќе преземе мерки против дилерите со нелегално оружје

Тој посочи дека неговата влада ќе им помогне на сојузните држави да ангажираат повеќе полицајци користејќи средства веќе донесени за економско закрепнување од пандемијата Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close