0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Бајден предупреди на лажниот популизам што се шири на американскиот и европскиот континент

-Ние сме средината од застрашувачката убавина што се роди, кажа тој, цитирајќи го ирскиот писател Вилијам Батлер Јетс, пренесе Си-Ен-Ен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close