Svet.SlajderСветСвет.Портал

Бајден по самитот со Путин сам ќе настапи пред медиумите

„Самостојна прес-конференција е соодветна форма на јасна комуникација со слободните медиуми за темите што треба да се отворат на состанокот - и во однос на областите за кои можеме да се договориме и за областите на поголема загриженост“, додаде претставникот на Белата куќа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close