СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден планира едукација на Американците за вакцините против Ковид-19

Претседателот на САД, Џо Бајден изјави дека неговата администрација планира да покрене кампања за едукација на Американците за вакцините против Ковид-19

Back to top button
Close
Close