СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден одржа состанок со тимот за национална безбедност

Американскиот претседател Џозеф Бајден денеска одржа итен состанок со тимот за национална безбедност.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close