Svet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Бајден оддава почит кон жртвите од Ковид-19 со петминутен молк

Луѓето ќе зборуваат со децении за ова како ужасен момент во историјата на државата, да имате толку многу луѓе да починат од респираторна инфекција, изјави доктор Ентони Фаучи во интервју за Си-ен-ен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close