СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден: Нè чека најтежок период

Новоизбраниот американски претседател Џо Бајден изјави дека периодот што следи ќе биде најтежок во досегашната криза предизвикана од Ковид-19

Back to top button
Close
Close