Svet.SlajderСветСвет.Портал

Бајден: На Трамп не треба да му се дозволи пристап до доверливи извештаи

Американскиот претседател Џо Бајден изјави дека неговиот претходник Доналд Трамп не треба да има пристап до разузнавачки извештаи поради неговото „непредвидливо однесување“, пренесува Би-Би-Си.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close