0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderЕвропа

Бајден на средба со лидерите на ЕУ

Американскиот претседател Џо Бајден денеска ќе се сретне со лидерите на Европска Унија во обид да се обноват билатералните односите и да се постигне примирје во трговската војна и 17-годишниот спор околу субвенциите за производителите на авиони

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close