СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден: Конгресот да си одлучи за импичмент за Трамп

- Што ќе одлучи Конгресот е нивна одлука...Мојата функција почнува за 12 денови и со Божја волја, јас ќе бидам претседател на САД, изјави тој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close