СветСвет.Слајдер

Бајден изјави дека САД размислуваат за санкции против Белорусија

- Разгледуваме санкции. Не сакам да спекулирам додека не бидат подготвени, изјави Бајден.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close