Svet.SlajderСветСвет.Портал

Бајден : Имаме пандемија меѓу оние кои не се вакцинираa

Претседателот изрази огорченост затоа што толку многу Американци, кои можат да бидат вакцинирани, не сакаат тоа да го сторат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close