0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Бајден го обвини Трамп за блокирање на транзицијата во националната безбедност

Во моментов ние едноставно не ги добиваме сите информации што ни се потребни од администрацијата во заминување во клучните области на националната безбедност. Ништо не е кратко, според мое мислење, како неодговорноста, рече Бајден во говорот од Делавер, неговата матична држава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close