Svet.SlajderСветСвет.Портал

Бајден гласаше во Делавер заедно со сопругата

Демократскиот претседателски кандидат Џо Бајден и неговата сопруга Џил денеска гласаа на изборите, придружувајќи им се на 74 милиони Американци кои го искористија предвременото гласање.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close