СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Бајден до Нетанјаху: Имаме намера да ја зајакнеме соработката во одбраната со Израел

Во првиот телефонски разговор со Нетанјаху, Бајден ја потврди и неговата лична посветеност за израелската безбедност, соопшти Белата куќа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close