0_МИА Истражува.ПорталSvet.SlajderИзбрано

Бајден денеска станува претседател на САД – профил на неговата политичка кариера

Може ли 78-годишен политички ветеран, обележан со трагедии во неговиот приватен живот, да обедини длабоко поделена нација, шокирана од неодамнешниот крвав напад на приврзаниците на Трамп врз Капитол?

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close