0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Бајден: Америка се врати, дипломатијата се врати

Реформирање на мускулите на НАТО и повторно градење доверба со сојузниците и партнерите, како и ангажман со противниците и соперниците преку силата на дипломатијата, беа пораките на американскиот претседател Џо Бајден во неговото обраќање во Стејт департментот

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close