0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Azeski: Kuvendi të mos i bllokojë ligjet ekonomike

Kryetari i Odës Ekonomike të Maqedonisë, Branko Azeski sot, nga takimi i punës me zëvendëskryeministrin Fatmir Bytyqi dhe ministrin e Financave Fatmir Besimi, u dërgoi apel të gjitha partive parlamentare, në seancën e sotme kuvendore që mbahet pas një kohe më të gjatë t'i votojnë ligjet ekonomike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close