BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Azerbajxhan: Qindra ushtarë të vdekur armenë

Forcat e armatosura armene në përleshjet në Nagorno-Karabah pësuan humbje të mëdha - së paku 550 persona janë vrarë dhe plagosur, kumtoi Sputnik Azerbejxhan, duke iu referuar Ministrisë së Mbrojtjes.

Back to top button
Close
Close