0_Sport,PortalFutboll

Azar: Më vjen mirë për Lampardin dhe Çellsin

Ylli i Real Madridit, Ene Azar, e lavdëroi Frenk Lampard për punën e tij në Çellsi dhe tha se shpreson që ish-bashkëlojtari i tij do të mbetet njëri prej menaxherëve më të mirë në botë.

Back to top button
Close
Close