0_Спорт.ПорталФудбал

Азар избран за бр.1 во Лигата на Европа

Белгиецот, кој тогаш играше за Челзи, постигна два гола и направи една асистенција за триумф од 4-1 над Арсенал во финалето.

Back to top button
Close
Close