0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Автопатската делница Катланово-Петровец се проширува со уште една лента 

Автопатската делница Катланово-Петровец се проширува со уште една лента.  Инвестицијата во активностите за рехабилитација и проширување на делницата во должина од 10 километри изнесува 7,2 милиони евра.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close