Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Автобус удри 38-годишна жена во близина на трговски центар во Велес

Триесет и осумгодишна жена се здобила со тешки телесни повреди откако во неа удрил автобус. Несреќата се случила утрово во 7 часот на улица „Благој Ѓорев“, во близина на трговски центар во Велес.

Back to top button
Close
Close