0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Австријците го објавија составот за „Еуро 2020“

Австрискиот селектор Франко Фода денеска го објави изборот од 26 фудбалери за Европското првенство на кое противник во премиерниот натпревар во Групата Ц, на 13 јуни во Букурешт, ќе им биде македонската репрезентација

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close