Дописници МКДОпштински вести

Јавното обвинителство со детали за смртта на осумгодишното дете во Неготино 

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Кавадарци извршил  увид на местото на кое починало осумгодишно дете вчера во Неготино. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close