0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Јавниот превоз во Скопје по неделен возен ред за божиќните празници

Поради претстојните божиќни празници јавниот превоз во главниот град ќе се одвива по неделен возен ред.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close