Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Авионот со Навални наместо на Внуково слета на Шереметјево

Авионот со кој патуваше рускиот опозиционер Алексеј Навални наместо на Внуково слета на аеродромот Шереметјево

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close