БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Авионот со кој се превезувал турскиот министер за одбрана принудно слета откако удрил во птица

Авион со кој се превезувал турскиот министер за одбрана и други високи воени претставници денеска принудно слета откако удри во птица.

Back to top button
Close
Close